• Wpisów: 59
  • Średnio co: 39 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 14:16
  • Licznik odwiedzin: 15 654 / 2377 dni
 
oolexandra
 
Do ukończenia a6w został mi jedeń dzień, aczkolwiek obiecałam mojemu Skarbowi, że skończe z nim, więc w takim układzie mój 1 dzień będzie trwał jeszcze 2 dni, ale i tak się cieszę, że udało mi się wytrwać do końca. Efekt po a6w widzę, aczkolwiek jeszcze trochę za dużo mam tłuszczyku pod pępkiem (musi znów być idealnie płaski), zatem postanowiłam dzisiaj dodać sobie coś innego trochę, a co :D

1450057_676145489082510_1844934646_n.jpg


wyzwanie 30 dniowe na dolną partię mięśni brzucha. Jak znajdę odrobinę czasu to ułożę sobie odpowiedni trening, ale cały Maj mam niestety zajęty projektami na TERAZ na JUŻ na WCZORAJ więc pozostaje przy bieganiu i małym wyzwaniu :)

Z nowości to dorwałam skuszona reklamą powiem szczerze, na jednym z kanałów YOUTUBE. Bodetko lash. Nową odżywkę do rzęs, która ma stymulwać ich wzrost.
Strona Bodetko : www.bodetkolash.com - niestety wciąż w budowie, aczkolwiek odżywkę zamówiłam przez FB www.facebook.com/pages/Bodetko-Lash/
i otrzymałam w zawrotnym tempie mimo, ze jestem za granicą (odżywka została od razu wysłana po zaksięgowanu pieniążków). Pokusiłam się na nią wiarą, że w końcu będę miała nieziemsko długie rzęsy.... Zobaczymy, czy się uda czy to będą tylko zmarnowane 157zł... (cena z promocji)

Tak się prezentuje moje nowe baby:

IMAG0895.jpgJutro wrzucę zdjęcie moich rzęs i zobaczymy, kolejne zdjęcie planuje wykonać najwcześniej 25 czerwca po 1,5 miesiącu używania i kolejne po 3 miesiącach (kuracja zakończona). Zobaczymy czy byłam naiwna, czy uda mi się całkiem niewielkim kosztem uzyskać piękne rzęsy!

Ciao :D :*

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego